Де повинна зберігатись медична картка амбулаторного хворого

                               чи хворого денного стаціонару?

 

              Медична картка амбулаторного хворого, відповідно до Наказу Міністерства

охорони здоров'я України № 110 від 14.02.2012  «Про затвердження форм первинної

облікової документації та Інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у

закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування»

є формою первинної облікової документації медичного закладу (ф-№ 025/о).

Відповідно  «Інструкції щодо заповнення форми первинної облікової документації

№ 025/о “Медична карта амбулаторного хворого №___”,  форма № 025/о є основним

первинним медичним документом хворого, який лікується амбулаторно або вдома,

і заповнюється на усіх хворих при зверненні у заклад охорони здоров’я, який надає

амбулаторно - поліклінічну допомогу, лікарями  які ведуть амбулаторний прийом. На кожного хворого в поліклініці (амбулаторії) ведеться одна форма № 025/о незалежно від того, лікується він в одного чи декількох лікарів. Форма № 025/о зберігається в реєстратурі амбулаторно-поліклінічного закладу.

              Обов'язковість зберігання медичних карток амбулаторного хворого саме у закладах охорони здоров'я, а не у пацієнтів, безпосередньо закріплена у «Переліку типових документів, що утворюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування», затвердженого Наказом Головного архівного управління  при Кабінеті Міністрів України від 20.07.1998 р. №41. Відповідно до п. 726 медичні картки амбулаторних хворих підлягають зберіганню в архіві протягом 5 років.