top of page

     Комунальне некомерційне підприємство

     «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

       Головний лiкар Гінкота Леонід Володимирович - лікар вищой кваліфікаційної

категорії за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я», магістр

державного управління.

       На виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи

охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях

та місті Києві» та з метою забезпечення доступності і якості первинної

медико-санітарної допомоги населенню, в місті Новомосковську у вересні 2011

року створено комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський

центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі Центр).

       Центр надає первинну лікувально-профілактичну  допомогу населенню міста чисельністю 70 926 осіб., з них дітей віком  від 0 до 18 років – 13 298, здійснює  його  диспансеризацію  та  моніторинг  за  станом  здоров’я з дотриманням права кожної особи на вільний вибір лікаря. 

       В КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» за штатним розписом значиться 399,5 посади.  З них – 109,75 посад лікарів,                    зайнято – 98,25 посад. Укомплектованість  складає – 89,5%.

Основними завданнями діяльності центру є:

  • проведення заходів з попередження і своєчасного виявлення захворювань, зменшення рівня ускладнень, інвалідності та смертності населення;

  • проведення профілактичних щеплень та  профілактичних і протиепідемічних заходів;

  • аналіз показників стану здоров’я населення,

  • участь у розробці заходів, спрямованих на забезпечення і покращення здоров’я населення

  • проведення інформаційної та освітньо-роз’яснювальної роботи щодо формування здорового способу життя.

      Медична допомога надається  в 8 амбулаторіях максимально наближених до місця проживання населення. Графік роботи центру: з 08-00 до 20-00, в суботу з 08-00 до 14-00, тщоденно з 08-00 до 20-00 забезпечено надання невідкладної медичної допомоги населенню. В вівторок та четвер проводиться прийом здорових дітей 1 року народження та вагітних жінок. Цілодобово проводиться констатація випадків смерті лікарями ПМСД.  Центр щоденно забезпечує знеболювання хворих на дому.

В кожній амбулаторії працює денний стаціонар, проводяться клінічні лабораторні та функціональні дослідження, фізіотерапевтичне лікування, функціонують кабінети щеплень, масажу, кабінет ЛФК. Телефонний зв’язок забезпечений з усіма амбулаторіями.

       Наш Центр працює без черг. Попередьо записатися до лікаря можна по телефону в реєстратурі амбулаторії ЗПСМ (знайти телефони можна тут), або через інтернет, за посиланням https://global.newmedicine.com.ua/ .

       Лікарі амбулаторій ЗПСМ можуть користуватися інтернетом (електронні адреси можна знайти тут). В Центрі працює система «Консультативна поліклініка КЗ ОКБ ім. Мечнікова», за допомогою якої ведеться запис пацієнтів до спеціалістів обласної лікарні через інтернет.

       У 2012 році отримав сучасне медичне обладнання: аналізатори крові та сечі, електрокардіографи, 10 спецавтомобілів та інше медичне обладнання на суму майже 1 млн грн. Проведені поточні та капітальні ремонти приміщень амбулаторій на загальну суму понад 500 тис. грн. Наразі лікар, маючи автотранспорт та сучасну сумку-укладку, може оперативно приїздити на виклик до пацієнта та надавати кваліфіковану первинну допомогу мешканцям Новомосковська.

        В 2012 році впроваджені заходи з економічної мотивації медичних працівників - програма «Місцевих стимулів для лікарів первинної ланки», яка сприяла і забезпечила їх матеріальне заохочення до більш ефективної та якісної роботи. Що дозволило виплатити лікарям первинної ланки – сімейним лікарям, лікарю терапевту, (педіатру) дільничному муніципальні надбавки щомісячно, придбати  мобільні телефони для амбулаторій ЗПСМ, проводити абонентську оплату телефонних послуг, проводяться відшкодування витрат на проїзд у громадському транспорті до віддаленних дільниць при виконанні функціональних обов’язків медпрацівниками.

        Впроваджені заходи з реалізації пілотного проекту щодо часткового відшкодування ціни на лікарські засоби для лікування осіб з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом та бронхіальною астмою.

 

bottom of page