top of page
изображение_viber_2022-07-27_08-24-31-82

27.07.2022 р.

Дякуючи міській владі м.Новомосковська наш Центр отримав сучасні портативні Дефібрилятори AED CU MEDIKAL, які призначені для надання екстренної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця.

     КНП «Новомосковський міський центр ПМСД» надає первинну лікувально-профілактичну  допомогу населенню міста чисельністю 69 729 осіб., з них дітей віком від 0 до 18 років – 13 257.
     В Центрі працюють всі 8 амбулаторій. Лікарі надають медичну допомогу, як мешканцям міста, так і внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям, відвідують пацієнтів вдома, проводять УЗД дослідження, лабораторні та електрокардіологічні дослідження.  
     У Центрі проводять щепленння дітям проти контрольованих інфекцій, вакцинують проти  COV-19.
За державною програмою "Доступні ліки" лікарі виписують рецепти для отримання в аптечних закладах міста безкоштовно, або з невеликою доплатою. 
     Проводяться заняття з персоналом та населенням з надання медичної допомоги при пораненнях та травмах. 

Науково-практична конференція «Компетенція сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів».

09.12.2019

05 – 06 грудня 2019 р. в м. Києві Українська асоціація сімейної медицини, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, провела науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Компетенція сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів».
Відкрила захід урочистою промовою Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.
В конференції прийняли участь провідні вчені та науковці з Туреччини, Словенії, Болгарії, Латвії та Ізраїлю. А також, головні лікарі кращих центрів первинної медико-санітарної допомоги України, в тому числі головний лікар Новомосковського міського центру ПМСД Леонід Володимирович Гінкота, який виступив з доповіддю: «Досвід роботи ЦПМСД м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Наші здобутки».

Семінар для головних лікарів закладів охорони здоров’я Дніпровської області на тему: «КІР. Вакцинація – основний захист протидії спалаху»

15.11.2019

У рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, з метою проведення спеціальних додаткових заходів з імунізації, 14 листопада 2019 року в м. Дніпро проводився семінар для головних лікарів закладів охорони здоров’я Дніпровської області на тему: «КІР. Вакцинація – основний захист протидії спалаху», в якому прийняв участь головний лікар Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Володимирович Гінкота. Впродовж наради також обговорювалися питання вакцинації проти дифтерії.

Розпочав роботу кабінет ультразвукового дослідження (УЗД)

14.11.2019

Ультразвук був і залишається одним з кращих методів діагностики.
В Новомосковському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочав роботу кабінет ультразвукового дослідження (УЗД) з широким спектром послуг, включаючи ехокардіографію (УЗД серця) та УЗД тазостегнового суглобу у дітей, які до цього часу в закладах охорони здоров’я міста Новомосковська не проводили. Сучасний апарат УЗД і високий професіоналізм персоналу дозволяє проводити якісне безболісне ультразвукове дослідження.
УЗД діагностика буде здійснюватись всім мешканцям міста безкоштовно за направленням сімейного лікаря, з яким укладена декларація про медичне обслуговування.

Cпільна нарада з фахівцем Новомосковського відділення УВД ФСС України

19/09/2019

18.09.2019 р. завідувачі амбулаторій ЗПСМ Центру провели спільну нараду з фахівцем Новомосковського відділення Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України з приводу експертизи втрати непрацездатності серед населення міста Новомосковськ. Обговорили заходи щодо підвищення якості роботи. Розглянули питання по обґрунтованості видачі листків непрацездатності та їх продовження. Також вирішили посилити контроль за видачею лікарняних листів робітникам АТ "ІНТЕРПАЙП НМТЗ".

Відкрили центральний вхід по вул. Сучкова, 40 після реконструкції.

26/07/2019

Відкрили центральний вхід по вул. Сучкова, 40 після реконструкції. Він обладнаний ліфтом для підйому інвалідів і літніх людей. Відтепер забезпечений зручний доступ для отримання медичної допомоги маломобільним або особам з обмеженими можливостями.

Ми намагаємося бути кращими та створювати хороші умови для наших відвідувачів та пацієнтів.

Тижневик планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

14.04.2019

З 14 по 21 квітня проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Цей тиждень відбувається у нашій країні кожної весни. Його метою є привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.  В Україні  спостерігаються негативні демографічні тенденції – смертність перевищує народжуваність і причина не лише в економічних факторах, адже дівчатка вступають у репродуктивний вік вже маючи проблеми зі здоров’ям, в тому числі, з репродуктивним. В Україні близько 1 мільйону пар страждають на безпліддя, яке викликане проблемами з репродуктивним здоров’ям, зокрема є наслідком абортів.

Планування сім’ї – надійний спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей. Відповідальність за планування сім’ї лягає на обох майбутніх батьків, передбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки мати дітей, яких інтервалів дотримуватись між пологами, а головне – практикувати здорову, по відношенню до себе та майбутнього покоління, поведінку.     Дуже важливо знати методи запобігання небажаної вагітності. Це допоможе уникнути аборту - шкідливої та небезпечної для здоров’я жінки операції.

Аборт в Україні ще й досі залишається основним методом регуляції народжуваності. Штучне переривання вагітності - травматична операція, яка руйнує плід і спричиняє як моральні, так і фізичні страждання, несприятливо діє на загальний стан здоров’я жінки та репродуктивну систему, є однією з причин гінекологічних захворювань з наступним порушенням генеративної функції.

Аборти впливають на плідність жінок, перебіг наступних вагітностей та пологів, стан здоров’я новонароджених. Більше половини жінок з безпліддям, патологією шийки матки мали в анамнезі аборти. Через рік після штучного аборту порушення в репродуктивній системі проявляються у 15% жінок, а через три- п’ять років - у більш, ніж половини з них. Штучне переривання вагітності може призводити в подальшому до захворювань молочної залози, навіть новоутворень.
При такому ризику абортів для здоров’я матері і дитини планування сім’ї набуває особливо важливого значення.

Нажаль у Новомосковську кількість абортів, починаючи з 2014 року зросла і становить 31,3%0, тобто 557 жінок перервали вагітність.

А кількість пологів зменшилась, як і по всій Україні, так і в Новомосковську за останні п’ять років на 25%. Так у 2018 році народилося 595 дітей (в 2014 році – 819).

Важливим для здоров’я матері та дитини є характер перебігу вагітності, пологів та післяпологового періоду. Тут на перше місце виходить спосіб життя жінки та її супутні хвороби. Так, у жінок з тютюновою залежністю діти зазвичай народжуються із зниженою вагою. У алко- та наркозалежних жінок частіше народжуються діти з тяжкими вадами розвитку. Репродуктивне здоров’я тісно пов’язане із загальним станом людини. Свідоме відношення до свого здоров’я дає великі шанси надовго зберегти дітородну функцію і створити міцну й щасливу родину.

Всесвітня організація охорони здоров’я, формуючи для країн-учасниць задачі на 21 сторіччя, приділила особливу увагу підтримці здоров’я молоді, кращій її підготовці до виконання своїх обов’язків. 
Молодь має оволодіти найкращими життєвими навичками, використовувати їх в подальшому для підтримки свого здоров’я, відтворення здорового покоління. Для досягнення цього молода людина повинна знати основи здорового способу життя, опанувати культуру планування сім’ї, статевих відносин. Частота вагітності у дівчаток-підлітків повинна знизитися до мінімуму.

 

Лікарі акушер-гінекологи Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та Новомосковської міської лікарні запрошують для надання кваліфікованої консультації кожній жінці з питань планування сім’ї.

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

08.04.2019

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в Новомосковському міському центрі ПМСД с 08 по 12 квітня пройде тиждень здоров’я.

Всі бажаючі провести вимірювання артеріального тиску, внутрішньоочного тиску, рівня глюкози крові, холестерину, ваги та інші дослідження, проконсультуватися з лікарем про стан свого здоров'я, звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Будьте здорові!

Усі, хто обрав сімейного лікаря, отримають медичну допомогу в повному обсязі

02.04.2019

З 1 квітня Національна служба здоров’я буде оплачувати медичним закладам, що надають первинну медичну допомогу, тільки ті медичні послуги, які надані пацієнтам, які підписали декларації з лікарями цього медзакладу.   

Усі, хто обрав сімейного лікаря, отримають медичну допомогу в повному обсязі, це плановий огляд, електронний рецепт на “Доступні ліки”, щеплення, безоплатні лабораторні та функціональні дослідження або інші медичні послуги.

Пацієнтам,  які не обрали свого лікаря, безоплатно медичну допомогу сімейний лікар надасть тільки у випадку невідкладного стану. Щоб отримати повний перелік послуг у вашого сімейного лікаря, гарантовано оплачений Національною службою здоров’я, потрібно обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію.

Лікар зможе укласти з Вами декларацію одразу на прийомі. Або якщо у нього вже достатня кількість пацієнтів — порадити укласти декларацію з іншим лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД).

 

Будьте здорові!

ЧИ ЗМОЖУТЬ ПАЦІЄНТИ, ЯКІ ЩЕ НЕ ПІДПИСАЛИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ, ОТРИМАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ?

26.03.2019

З квітня 2019 року пацієнтам, які не обрали свого сімейного лікаря зможуть отримати безоплатно медичну допомогу тільки у невідкладному стані.

Щоб скористатися гарантованим безоплатним пакетом послуг на первинній ланці, пацієнт має підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Адже тепер ваш особистий лікар - ваша точка входу до системи медичної допомоги. Наприклад, з квітня 2019 року без підписаної декларації не можна буде отримати рецепт на «Доступні ліки», безоплатні щеплення, доступ до безоплатного обстеження та профілактичних програм.

Якщо ви не обрали свого лікаря, саме час це зробити. Ви можете знайти свого лікаря звернувшись до дев’яти амбулаторій нашого Центру.

http://moz.gov.ua/article/reform-plan/zmini-u-finansuvanni-sistemi-ohoroni-zdorov%E2%80%99ja-groshi-majut-iti-za-pacientom-efektivno

З квітня ліки за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за електронним рецептом

19.03.2019

З квітня ліки за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я. До цього часу в аптеках-учасницях програми буде встановлене спеціальне програмне забезпечення і вони підпишуть договори з Національною службою здоров’я.

 ЯК ПАЦІЄНТОВІ ОТРИМАТИ ЛІКИ В АПТЕЦІ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ

Крок 1. Пацієнт записується та приходить на прийом до сімейного лікаря, з яким у нього підписана декларація.

Важливо! Пацієнт має звернутися саме до свого лікаря. Якщо ви ще не підписали декларацію, це варто зробити. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо.

Крок 2. Лікар проводить прийом і виписує рецепт.

Крок 3. Лікар повинен назвати вам код мобільного оператора та останні цифри номера.

Крок 4. Після перевірки номера телефону лікар виписує рецепт в електронній системі охорони здоров’я.

Крок 5. На мобільний телефон пацієнта приходить смс з унікальним номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці. Зміст СМС: «Ваш рецепт:  ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ. Код підтвердження: ХХХХ».

Крок 6.  Пацієнт йде у будь-яку зручну для нього аптеку, що бере участь у програмі «Доступні ліки». Називає працівнику аптеки номер рецепта.

Крок 7. Пацієнт називає чотиризначний код підтвердження та отримує свої ліки. Якщо необхідного препарату немає, пацієнт може піти в іншу аптеку і отримати ліки там.

 

Програма «Доступні ліки» розпочалась 1 квітня 2017 року і триває майже два роки. За час роботи програми лікарями Центру виписано понад 70,9 тис. рецептів на суму 2968,2 тис.грн.

 

Програма показує і якісні зміни в показниках здоров’я населення. За перший рік роботи програми «Доступні ліки» в Україні кількість пацієнтів з нормалізованим цукром при діабеті 2 типу збільшилася на 6,5%. Кількість викликів швидкої допомоги з підозрою на інсульт чи інфаркт зменшилася на 4,2%. Майже на 6% менше українці викликали швидку через приступи бронхіальної астми. Всього на 17 000 менше викликів в 2017 році.

21 лютого в КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» відбулася медична рада, присвячена підведенню підсумків роботи закладу за 2018 рік.

25/02/2019

21 лютого в КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» відбулася медична рада, присвячена підведенню підсумків роботи закладу за 2018 рік.

Протягом 2018 р.  кількість звернень до лікарів первинної ланки склала 287,9 тис. відвідувань, в т.ч. зроблено 41,7 тис. відвідувань лікарями пацієнтів вдома, з них 7,6 тис. відвідувань дітей до 18 років з профілактичною метою.

Заключено 52,7 тис. декларацій з лікарями, які надають первинну медичну допомогу, це майже 75 % населення нашого міста.

В умовах денного стаціонару проліковано 2,3 тис. осіб, що дозволило скоротити затрати на лікування та тривалість перебування на лікарняному листі.

Проведено 38,6 тис. лабораторних та 10,8 тис. електрокардіологічних досліджень. В умовах фізіотерапевтичного кабінету проліковано 3,6 тис. пацієнтів (у т.ч. 1,1 тис. дітей), здійснено 115,8 тис. процедурних одиниць.

Спеціалістами Центру проведено 183 операції в амбулаторних умовах, з них 98 – на органах вуха, горла, носа та 85 – на сечостатевій системі.

Населенню міста було проведено 24,8 тис. щеплень проти контрольованих інфекційних захворювань. Всього щеплено 10,9 тис. осіб, з них 8,5 тис. дітей. Зокрема щеплення проти кору отримали 1,6 тис. осіб, проти дифтерії 8,7 тис. осіб, з них 6,3 тис. дітей.

Проти грипу за власний кошт щеплено 89 осіб, з них 27 дітей.

Туберкулінодіагностика проведена 8,6 тис. осіб, при цьому було виявлено 4 випадки туберкульозу у дітей.

За 2018 рік,  у порівнянні з 2017 роком, на 60% збільшились витрати на  виконання Урядової програми «Доступні ліки». Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу чи бронхіальною астмою отримали 45,0 тис. рецептів на безоплатні або з незначною доплатою лікарські засоби на суму 1826,6 тис. грн.

За 2018 рік  рівень середньої заробітної плати по Центру ПМСД збільшився у порівняні з 2017 роком  на  41%, по лікарям на 54%, середньому медичному персоналу на 34%.

Придбано обладнання на суму 747,6 тис. грн.  для  оснащення амбулаторій ЗПСМ Центру згідно табелю оснащення (вироби медичного призначення, електрокардіографи, комп’ютери та інше).

Проведена реконструкція внутрішньої системи електропостачання амбулаторії ЗПСМ № 7 за адресою: вул. Космонавтів,20, м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл.

     Новомосковський міський центр ПМСД запрошує учасників АТО з порушеннями опорно-рухового апарату пройти реабілітацію у відділенні медичної реабілітації учасників бойових дій, що на базі КП “Дніпропетровська обласна фізіотерапевтична лікарня “Солоний лиман” в селі Новотроїцьке Новомосковського району.

 

      Бажаючих отримати направлення на реабілітацію до вказаного відділення просимо звернутися до свого сімейного лікаря або в кабінет 201 по вул. Сучкова, 40 (II поверх).

Шановні мешканці м.Новомосковська!

 У Дніпропетровській області зберігається напружена ситуація щодо захворюваності на кір. Також у Дніпропетровській області зареєстровано два випадки підозри на дифтерію.
   Станом на 14.08.2018 у КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» у наявності наступні вакцини:

  •  АКДП  (вакцина проти кашлюка, дифтерії та правця). Виробник: Індія. Вік: з 2-х місяців до 6 років.

  • АДП (вакцина проти дифтерії та правця). Виробник: Болгарія. Вік: 6 років.

  • АДП-М (вакцина проти дифтерії та правця). Виробник: Індія. Вік: діти старше 7-ми років та дорослі (кожні 10 років).

  • БЦЖ (вакцина проти туберкульозу). Виробник: Болгарія. Вік: новонароджені діти.

  • ВГВ (вакцина проти вірусного гепатиту В). Виробник: Корея. Вік: діти до року.

  • КПК Priorix (комбінована вакцина проти кору, краснухи та епідемічного паротиту). Виробник: Бельгія. Вік: діти 1-го та 6 років.

  • НІВ (вакцина проти гемофільної інфекції). Виробник: Індія. Вік: діти до 5- років.

  • ІPV (ін’єкційна вакцина проти поліомієліту) Виробник: Франція.

  •   Всі вакцинації виконуються БЕЗКОШТОВНО!

      Графік роботи кабінета щеплень з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.30.

      Перед щепленням обов'язковим є огляд сімейним лікарем.


      Захистіть своїх дітей та себе від особливо небезпечних інфекцій!

      Зверніться до свого сімейного лікаря.

    День цукрового діабету 

    З метою профілактики захворювання та попередження ускладнення цукрового діабету 15.08.2018 року на базі КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» було проведено «День цукрового діабету».

    Завідувачем ендокринологічного відділення КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова» були прочитані лекції для хворих на тему: «Цукровий діабет: основи діагностики та профілактики ускладнень» та для лікарів: «Сучасна діагностика, класифікація та терапія цукрового діабету».

    Також всі бажаючі  мали можливість провести виміри глюкози крові.

    В заході прийняли участь більше 50 хворих на цукровий діабет та близько 40 лікарів.

    Надалі плануються проводитись «Дні здоров’я» та школи для пацієнтів  щоквартально на різні теми.

    Наступні заходи на теми: «Школа молодої мами», «Профілактика серцево-судинних захворювань», «Раціональне харчування» та ін.

    Будьте здорові!

    Краща сімейна амбулаторія області

    20 лютого 2018 року на засіданні Дніпровської обласної асоціації сімейної медицини відбулося нагородження амбулаторій сімейної медицини, які перемогли в конкурсі на "Кращу амбулаторію сімейної медицини Дніпропетровської області 2017 року».

        У конкурсі взяло участь понад 90 амбулаторій з усіх міст і районів нашої області. Комісією департаменту охорони здоров'я обласної держадміністрації, куди увійшли представники кафедр медакадемії, провідні фахівці медики за спеціальностями педіатрія, гінекологія, сестринська справа, представники територіальних лікувальних установ, вивчалося багато аспектів діяльності лікувальних установ представлених на конкурс. В першу чергу доступність медичної допомоги для пацієнтів, в тому числі людей з інвалідністю. Якість надання медичної допомоги, наявність медикаментів і витратних матеріалів, охоплення профілактичними щепленнями, безпеку і комфортність надання медичних послуг, дотримання санітарних нормативів і багато іншого.

       Після першого етапу до фіналу вийшли 5 амбулаторій з міст Дніпра, Кривого Рогу, Кам'янського, Новомосковська та Новомосковського району.

         В результаті Новомосковська амбулаторія сімейної медицини № 4 міського центру ПМСД посіла перше місце в обласному конкурсі. Колектив міського центру ПМСД нагородили "Подякою" департаменту охорони здоров'я обласної держадміністрації, ноутбуком та пам'ятної тарілкою з петриківським розписом.

                                           Перші кроки програми «Доступні ліки»
             З 1 квітня 2017 року в нашому місті  стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Тепер певний перелік медичних препаратів, які призначаються сімейними лікарями при серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті II типу та бронхіальній астмі, доступні мешканцям Новомосковська для безкоштовного отримання або з незначною доплатою.
         Колективом КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» проведена активна робота по впровадженню Урядової програми «Доступні ліки». І вже по завершенню першого місяця кропіткої роботи досягнуто значних результатів. Центром укладено угоди на співпрацю по програмі з 8 аптечними мережами. До їх переліку увійшли ПП "Ліки", ТОВ "Аптеки медичної академії", ТОВ "РАМ РУАН", ОКП "Фармація", ТОВ "Мед-сервіс" та інші. Повний перелік аптечних пунктів доступний на нашому сайті. 
           А головне, мешканці нашого міста вже відчули на собі підтримку держави. Відпуск «Доступних ліків» розпочато з 3 квітня. За підсумками першого місяця новомосковці отримали 4 493 пільгових рецептів. Аптеками відзвітовано для відшкодування за відпуск лікарських засобів більше, як  на 85 тисяч гривень.  


           Перелік аптечних закладів, що працюють за Урядовою програмою «Доступні ліки»:


    1.   ПП "Ліки"  

    м. Новомосковськ, 
    вул. Гетьманська, 47    

    м. Новомосковськ, 
    вул. Українська, 9а    
    м. Новомосковськ, 
    вул. Мітягіна, 62а  


    2.    ТОВ "Аптеки медичної академії"  

    м. Новомосковськ, 
    вул. Калнишевського, 5    
    м. Новомосковськ, 
    пл. Перемоги, 5    

    м. Новомосковськ, 
    вул. Гетьманська, 238 

       
    3.    ТОВ  фірма "Мед-сервіс"  

     м. Новомосковськ,
     вул. Гетьманська, 35  

     
    4.    ФОП  Тарасенко Н.М.  

     м. Новомосковськ, 
    вул. Гетьманська, 139 б    


    5.   ОКП "Фармація"    

    м. Новомосковськ, 
    вул. Сучкова, 40    


    6.    ТОВ "РАМ РУАН"    

    м. Новомосковськ,      
    вул. Гетьманська, 40а; 
    вул. Гетьманська, 32б; 
    вул. Гетьманська, 20;      
    вул. Гетьманська,1б;     
    вул. З.Білої, 2; 
    вул. Сучкова, 40.  


    7.    ТОВ Шері Плюс  

    м. Новомосковськ,
    вул. М.Головко, 2; 
    вул. Сучкова, 124; 
    пров. Волгоградський, 27-а,
    вул. Горького, 10. 


    8.    ФОП Філон В.С.    

    м. Новомосковськ,
    вул. Сучкова,  40    

                                            Шановні мешканці міста!

          З 10.05 по 10.06.2017 року в КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» проводиться місячник з нагоди Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією.

          Запрошуємо Вас з 10.05 по 10.06.2017 року до амбулаторій для проходження медичного огляду та отримання пільгових рецептів по Урядовій  програмі  " Доступні ліки".

            Завжди раді Вас бачити  в амбулаторіях Центру первинної допомоги.

            Сімейні лікарі  КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»

                                          Шановні  жінки Новомосковська !

           14 травня 2017 року в Україні святкується Міжнародний день матері. 

    З нагоди Міжнародного дня матері  Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги  поздоровляє  всіх жінок міста, а особливо багатодітних матерів з цим святом !

         Запрошуємо Вас з 08.05.17р.  до амбулаторій для проходження  медогляду та отримання пільгових  рецептів  по Урядовій програмі «Доступні ліки».

       Повідомляємо, що в амбулаторіях працюють «Школи відповідального батьківства»  з питань  безпечного материнства. Там Ви завжди можете отримати консультації фахівців з питань планування сім’ї, грудного вигодування  та  догляду за малечею.

          Завжди раді бачити Вас та Ваших діток  в амбулаторіях Центру первинної допомоги.

          Сімейні лікарі  КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»

           С 6 по 15 марта в КНП «Новомосковский городской центр первичной медицинской помощи»  проводится неделя борьбы со слепотой вследствие глаукомы.С целью ранней диагностики глаукомы в амбулаториях Центра ежедневно идет измерение внутриглазного давления портативным индикатором внутриглазного давления ИГД-2, который предназначен для измерения внутриглазного давления у взрослых и детей через веко без применения анестезии.Кроме того, специалисты Центра выезжают на предприятия города для проведения профилактических осмотров. На фото измерения ВГД в управлении труда и социальной защиты города.Для проведения диагностики обратитесь к своему семейному врачу!

          27 лютого 2015 року, сесія депутатів Новомосковської міської ради затвердила міську програму " Здоров'я населення м. Новомосковська на період до 2019 р."Програма передбачає: заходи з формування здорового способу життя, профілактику розвитку захворювань, удосконалення медичної допомоги населенню міста.

         Виконавчий комітет Новомосковької міської ради, 25.02.2015 року, затвердив порядок диспансерізації (проведення профілактичних оглядів) населення м. Новомосковська.Яким передбачено, об'єднання спільних зусиль міської влади та закладів охорони здоровя, усіх форм власності, з метою формування, збереження та укріплення здоров'я населення міста, попередження розвитку захворювань, зниження рівня інвалідності та смертності.

    16 жовтня 2014 р. відбулося засідання координаційної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекії/СНІДу при виконкомі Новомосковської міської ради.Були розглянуті питання:- надання соціальних послуг ВІЛ-інфікованим та хворим на туберкульоз та СНІД,координація діяльності місцевих органів влади та неурядових організацій;- стан виконання  Порядку взаємодії установ виконання покарань та суб'єктівсоціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбуваютьпокарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.Голова квартального комітету № 11, депутат Новомосковської міської ради Кузнєцов В.І. розповів про заходи з профілактики туберкульозу які впроваджуються на мікрорайоні «Решкут». В засіданні прийняли участь керівники міських закладів охорони здоров’я, освіти,соціальних служб та міського відділу міністерства внутрішніх справУкраїни,громадські організації. Підсумки засідання підвела голова координаційної ради, заступник міського голови Дакова Т.Д.

           В КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за останні 3 місяці було прийнято на роботу спеціалістів, які прибули з зони АТО, а саме з Луганської області.          Працевлаштували 2-х лікарів та 2-х медичних сестер за спеціальностю «Загальна практика – сімейна медицина».Нашим центром було надано медичну допомогу громадянам, які тимчасово мешкають в Дніпропетровській області. На даний час всього оглянуто 136 чол., з них надали медичну допомогу 69 дітям.

    Please reload

    bottom of page